سرمایه نوین

برچسب: سرمایه نوین

سبد سهام خود را بهینه و به روز کنید

نحوه خرید سهام به زبان ساده – سبد سهام خود را بهینه و به روز کنید

امیدواریم اولین خرید سهام شما آغاز یک سفر مادام العمر برای سرمایه گذاری موفق باشد. اما اگر شرایط دشوار شد، به یاد داشته باشید که هر سرمایه گذار - حتی وارن بافت - وصله های سختی را پشت سر می گذارد. نکته کلیدی برای آینده طولانی مدت این است که چشم انداز (تجسم فکری) خود را حفظ کنید و روی چیزهایی تمرکز کنید که می توانید کنترل کنید. جنجال ها و جذابیت های بازار در این میان نیست. اما چند ...

خرید و فروش سهام

نحوه خرید سهام به زبان ساده – نوع سفارش سهام خود را انتخاب کنید

در سفارش گذاری (اُردر گذاری)، چه خرید و چه فروش باید دقت زیادی به خرج بدهید و نحوه ارسال سفارش در نرم ‌افزار معاملات آنلاین را یاد بگیرید. حال چه بخواهید بطور مداوم خرید و فروش کنید و چه قصد سرمایه‌گذاری بلندمدت در بورس را داشته باشید باید روش درست ثبت سفارش در بورس را فرا بگیرید.

همه تخم مرغ های خود را در یک سبد قرار ندهید

نحوه خرید سهام به زبان ساده – تصمیم بگیرید که چند سهام بخرید

تصمیم گیری در داشتن چه تعداد سهام و تنوع ،کار بسیار مهمی است. برای خرید تعداد معینی سهام یا پر کردن سبد سهام خود با یک سهام به هیچ وجه نباید کاملاً تحت فشار باشید. سنجیدن یا در نظر گرفتن یک شروع كوچک - كاملاً كوچک - با خرید تنها یک سهم، می توانید تصور كنید كه مالكیت سهام شخصی چگونه است و آیا این قدرت بردباری و شهامت را دارید كه بر روی تكه های خشن با حداقل كاهش ...

خرید و فروش سهام

نحوه خرید سهام به زبان ساده – در مورد سهام مورد نظر برای خرید تحقیق کنید

هنگام تحقیق خود اجازه ندهید سیل اطلاعات و تبلیغات و غول های بازار در زمان واقعی شما را غرق کند. هدف را ساده نگه دارید: شما به دنبال شرکت هایی هستید که می خواهید مالک بخشی از آن ها شوید.

کارگزار

نحوه خرید سهام به زبان ساده – یک کارگزار مناسب پیدا کنید

ساده ترین راه برای خرید سهام از طریق یک کارگزاری به صورت آنلاین است. پس از افتتاح و تأمین اعتبار حساب خود، می توانید سهام را از طریق وب سایت کارگزار در عرض چند دقیقه خریداری کنید. سایر گزینه ها شامل استفاده از یک کارگزار سهام کامل یا خرید مستقیم سهام از شرکت است.

نحوه خرید سهام و سرمایه گذاری

نحوه خرید سهام به زبان ساده – مقدمه

این مقاله اطلاعات و آموزش را برای سرمایه گذاران فراهم می کند. ما در این جا خدمات مشاوره ای یا دلالی ارائه نمی دهیم و همچنین به سرمایه گذاران برای خرید یا فروش سهام یا اوراق بهادار خاصی را توصیه یا معرفی نمی کند. فقط قصد ما آموزش می باشد.

شناسایی الگوهای امواج الیوت

شناسایی الگوهای امواج الیوت – بخش سوم

وقتی بازارها بر خلاف روند یک درجه بالاتر حرکت می کنند، این کار را با یک مبارزه آشکار انجام می دهند. این مقاومت از ایجاد الگویی که از یک نوع سازه محرک ایجاد می شود، جلوگیری می کند؛ الگوهای ایجاد شده متنوع تر از نوع موج محرک (motive wave) هستند. یک تحلیلگر هنگام برخورد با امواج اصلاحی (corrective waves) باید صبر و انعطاف داشته باشد.

الگوهای امواج الیوت

شناسایی الگوهای امواج الیوت – امواج محرک – بخش اول

قبل از شروع شناسایی انواع الگوهای شناخته شده الیوت و قوانین حاکم بر آن ها، بهتر است ابتدا در مورد برچسب گذاری درجه های موج اطلاعاتی کسب کنید. شمارش امواج، مهارتی است که همراه با تمرین و اعمال صحیح قوانینی است که در زیر توضیح داده شده است، به آن می رسید. بهتر است شمارش موج را در بازاری که با آن آشنایی دارید شروع کنید و هر از گاهی آن را به صورت عملی به روز کنید.

سطوح اصلاحی فیبوناچی

اهمیت سطوح اصلاحی ۷۸.۶ و ۸۸.۶ فیبوناچی

مکتب تجزیه و تحلیل تکنیکال فیبوناچی یک فرض اساسی دارد که تاریخ همیشه تکرار می شود و این اساس و زیربنا مبتنی بر حرکت تاریخی بازار است. در پایان پیش بینی یک تجزیه و تحلیل فنی دقیق و کامل، یک معامله گر سطوح پشتیبانی (حمایت) و مقاومت را ترسیم می کند که معمولاً شامل اعداد فیبوناچی است. در این مقاله، ما در مورد سطوح اصلاح فیبوناچی 78.6 و 88.6 که به روش های مختلف تعیین کننده سطح حمایت و مقاومت ...

صفحه 1 از 20 1 2 20

مطالب پیشنهادی

از دست ندید !

وارد حساب تان شوید.

برای ثبت نام فرم زیر را پر کنید

بازیابی کلمه عبور

لطفا نام کاربری یا آدرس ایمیل خود را برای بازنشانی رمز عبور خود وارد کنید.